NEW DROP IS HERE! SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI >>
-15% NA MID SEASON SALE >>
SHOP THE LOOK. ZAINSPIRUJ SIĘ >>

O nas

Comfy & Sexy


Czasami mniej znaczy więcej, a te dwa słowa mogłyby stanowić clue naszej marki. Kobieta La Mania jest ikoną, która świetnie się czuje (i tak samo wygląda) w komfortowej, praktycznej stylizacji, lecz zarazem ceni siłę wysokich szpilek i podkreślonego wcięcia w talii. Czysta perfekcja w obu wydaniach.

Filozofia marki

Chcemy tworzyć wyjątkowe ubrania dla wyjątkowych kobiet. Wszystkie nasze projekty są odpowiedzią na aktualne trendy, a równocześnie stanowią manifest siły i pewności siebie. Naszym celem jest wzmacnianie poczucia wartości kobiet oraz motywowanie ich do nieustannego poszukiwania nowych źródeł inspiracji i dążenia po więcej.

Wartości

La Mania równa się jakość. Naszym znakiem rozpoznawczym są najmodniejsze fasony, które są odpowiedzią na światowe trendy. Chcemy, byś w ubraniach La Manii była inspiracją oraz byś czuła się wyjątkowo wybierając La Manię – tak, jak La Mania jest wyjątkowa, ponieważ Ty wybrałaś ją. 

Siła społeczności

Razem tworzymy inspirujący content w social mediach, współpracujemy z topowymi influencerami, prowadzimy live’y i wymieniamy się z odbiorcami pozytywną energią.