NEW IN! ODKRYJ NOWOŚCI >>

O nas

Kampanie


Każdy sezon to dla nas nowa kampania wizerunkowa, która odzwierciedla estetykę danej kolekcji. Koncepcje kreatywne są wizją Dyrektor Kreatywnej Sandry Kaczorowskiej oraz jej zespołu. Na etapie realizacji współpracujemy z najznamienitszymi ekspertami w branży. Kampanie La Mania są artystyczną interpretacją naszych kolekcji i osadzają je w kontekście, który stanowi idealne tło dla projektów i podkreśla ich charakter.

Zobacz wszystkie kampanie >>

Piszą o nas


Współpracujemy z najważniejszymi magazynami oraz portalami z kategorii fashion i lifestyle na polskim rynku. Wzmianki na temat naszej marki pojawiają się w takich tytułach jak Vogue, Elle, Glamour czy Forbes Women.

Zobacz wszystkie publikacje >>

Filozofia marki

La Mania powstała z myślą o kobietach, które są jednocześnie silne, świadome swojej wartości, a zarazem lubią manifestować swoją kobiecość. Poszukują inspiracji na każdym polu i inspirują ludzi wokół siebie. Ubrania są dla nich formą wyrażania siebie i idealnym uzupełnieniem osobowości. Dlatego dajemy im do tego niezbędne atrybuty. Projekty La Mania są odpowiedzią na aktualne trendy, z drugiej strony hołdują ponadczasowej klasyce. Naszym nadrzędnym celem jest wzmacnianie pewności siebie i odkrywania własnego stylu, a także sięgania po więcej w każdym aspekcie życia, w modzie i poza nią.

Wartości

Projekty La Mania są uosobieniem jakości, komfortu i aktualnych trendów. Tworzymy ubrania, które są ponadczasowe nie tylko ze względu na dopracowane kroje, ale także na materiały, z których powstają. Chcemy, żeby tworzone przez nas produkty wzmacniały kobiety i nie ograniczały pod żadnym względem: zarówno stylu, jak i wygody. Część projektów La Mania inspirowana jest męskimi krojami, które dodają kobiecym stylizacjom nonszalanckiego stylu. Równie ważna jest dla nas wolność, dotycząca każdego elementu życia, również kwestii ubioru. Odchodzimy od podziałów na to, co wypada, a czego nie. Kobieta La Mania jest pewna siebie i swoich przekonań, dlatego zakłada to, na co ma ochotę i czuje się w tym świetnie. A my jesteśmy częścią tego procesu, tworząc projekty dalekie od stereotypowych podziałów.

Siła społeczności

Wierzymy w siłę, jaką daje społeczność. Budujemy społeczność świadomych, niezależnych kobiet, inspirujących się wzajemnie i dzielących wspólne pasje, takie jak moda, sztuka czy podróże. Wymiana doświadczeń, wsparcie, dążenie do bycia lepszym — to pokazane na własnym przykładzie wartości, którymi kierujemy się, tworząc La Mania Community.