Dostawy i płatności

Dostawy

W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia zaczynamy starannie kompletować produkty, które kupiłaś. Ten etap trwa zwykle ok. 2-3 dni roboczych i kończy się wysyłką produktów kurierem DHL pod wskazany przez Ciebie adres lub do punktu odbioru DHL. Czas dostawy wynosi ok. 1-2 dni robocze. Czas realizacji zamówienia może wynieść maksymalnie do 14 dni roboczych, w zależności od sezonu czy akcji promocyjnych. UWAGA! Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się aktualnie wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Cennik dostaw:

    0 zł      dla wszystkich zamówień krajowych 

200 zł      dla zamówień dostarczanych do krajów członkowskich Unii Europejskiej

360 zł      dla zamówień dostarczanych poza terytorium Unii Europejskiej

UWAGA!

W związku z poważną sytuacją (rozprzestrzenianie się wirusa powodującego chorobę COVID-19) W TROSCE O WSPÓLNE DOBRO zdecydowaliśmy się na szereg środków, które mają zabezpieczyć zarówno Was, jak i zdrowie naszych pracowników. Odpowiedzialnie dbamy o bezpieczeństwo i #socialdistancing: zgodnie z decyzją władz butiki stacjonarne są zamknięte, większość pracowników pracuje zdalnie z domu, a Ci, których obecność w biurze jest niezbędna, mają zapewniony do niego transport indywidualny. Podejmujemy również wszelkie inne możliwe działania zmierzające do właściwego zabezpieczenia sanitarnego zarówno Was, jak i naszych pracowników.

Nasze sklepy online lamania.eu i lamaniahome.com działają bez zmian, z zachowaną ostrożnością przy obsłudze wszystkich zamówień. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dbając o ich bezpieczeństwo zdecydowaliśmy się, w związku z czasowym zamknięciem naszych butików, wprowadzić DARMOWĄ DOSTAWĘ na terenie Polski oraz przedłużyć termin wymiany, zwrotu lub reklamacji towaru DO 30 DNI dla zamówień krajowych dokonanych aż do 31 marca.


Płatności 

Do realizacji zamówienia przystępujemy po dokonaniu przez Ciebie płatności.

Płatności online realizowane są za pośrednictwem operatora PayU. Po wybraniu przycisku PayU, będziesz mogła skorzystać z kilku metod zapłaty:

  • Kartą kredytową lub debetową
  • Przelewem bankowym
  • Przekazem pocztowym
  • PayU Płacę Później - kup dziś, na zapłatę masz nawet 30 dni (tutaj sprawdź więcej szczegółów) 
  • PayU Raty (tutaj sprawdź więcej szczegółów)