GENEZA
O marce
Pierwszą kolekcja La Manii zaprezentowaliśmy w 2010 roku w Warszawskiej Zachęcie. Marka została stworzona z myślą o kobietach pełnych klasy i świadomych własnej wartości, które cenią sobie ponadczasowy styl.
STYL I ELEGANCJA
Kobieta La Manii
To kobieta, która śmiało podąża za zmieniającym się światem - jest niezależna, ambitna i pełna pasji. Zna i eksponuje swoje mocne strony, dzięki czemu odważnie stawia czoła codzienności.
1/6
Filozofia marki
Naszym celem jest tworzenie luksusowej linii prêt-a-porter dla nowoczesnych i świadomych siebie kobiet. Moda pomaga im w kreowaniu własnego wizerunku oraz podkreśla ich naturalny, kobiecy wdzięk.
2/6
Wartości
Znakiem rozpoznawczym La Manii są luksusowe materiały oraz dbałość o wysoką jakość wykończenia – współpracujemy z najlepszymi, wyselekcjonowanymi szwalniami. W Polsce wyprodukowano aż 95% naszej kolekcji. Korzystamy z najwyższej klasy tkanin sprowadzanych z Włoch, Francji czy z Łodzi - naszego rodzimego zagłębia włókiennictwa.
3/6
Sztuka
To dla nas inspiracja na każdym etapie procesu twórczego; znajduje odzwierciedlenie we wszystkich naszych produktach – w architektonicznych formach i kształtach, opływowych liniach, czy w paletach kolorów. W klasyce połączonej ze światowymi trendami.
4/6
Joanna
Osobą, która powołała do życia markę La Mania jest, pełna stylu i klasy we współczesnym wydaniu, Joanna Przetakiewicz – propagująca obraz silnej, nowoczesnej kobiety, który wyraźnie rysuje się w każdej kolekcji.
5/6
Nie tylko ubiór
Swoim logiem sygnujemy biżuterię, torebki oraz perfumy. Na swoim koncie mamy również współpracę z cenionymi firmami obuwniczymi takimi jak Aquazzura i Badura, oraz limitowaną edycję kosmetyków, stworzoną wspólnie z marką Inglot.
6/6
Marka Mind Blow
Pokaz Wiosna/Lato 2017 zdefiniował naszą markę na nowo. Kobieta La Manii odkryła swoje inne oblicze w wydaniu sport casual; równocześnie wciąż pozostając zmysłową i pewną siebie osobowością, która chce podkreślać swoje atuty.
Zobacz pokaz Mind Blow