GENEZA
O marce
Pierwszą kolekcję La Manii zaprezentowaliśmy w 2010 roku w Warszawskiej Zachęcie. Marka została stworzona z myślą o kobietach marzących o światowych i niewymuszonych stylizacjach.
EKSPLOZJA STYLU
Kobieta La Manii
To kobieta, która chętnie inspiruje się światem, po to by inspirować innych. Kocha podróże i jest zawsze na bieżąco z nowościami – lubi eksperymentować z modą, jedzeniem, czy muzyką. Potrafi łączyć nonszalancki, niewymuszony styl z seksowną perfekcją.
1/5
Comfy & sexy
To perfekcyjne połączenie dwóch słów świetnie oddaje ducha naszej marki. Kobieta La Mania potrafi łączyć nonszalancki, niewymuszony styl z seksowną perfekcją – dobrze się czuje w komfortowych ubraniach, ale równocześnie docenia moc jaką dają wysokie obcasy.
2/5
Filozofia marki
Naszym celem jest tworzenie ubrań dla wyjątkowych, nowoczesnych kobiet, które są na bieżąco z trendami i wyrażają siebie poprzez modę. Chcemy dodawać im jeszcze więcej pewności siebie i motywować je do ciągłego poszukiwania świeżych inspiracji.
3/5
Wartości
Znakiem rozpoznawczym La Manii są najmodniejsze fasony bazujące na światowych trendach. Chcemy sprawiać, żeby nasze klientki czuły, że są inspiracją dla innych wybierając La Mania.
4/5
Siła Joanny
Założycielka La Manii oraz ruchu społecznego Era Nowych Kobiet, matka trójki dzieci, businesswoman. Po wielu rozmowach z kobietami na całym świecie, postanowiła zająć się ludzkimi emocjami. Według Joanny wreszcie nadszedł czas, by nauczyć się szczęścia, radości i akceptacji samych siebie.
5/5
Siła społeczności
Nasza społeczność to już ponad 1 mln obserwujących, którzy aktywnie uczestniczą w życiu marki. Tworzymy inspirujący i angażujący content w social mediach, współpracujemy z topowymi influencerkami i prowadzimy live shopping, budzący pozytywne emocje.