SZYCIE NA MIARĘ
   
Kreacje dopasowane do Ciebie
   

La Mania powraca z szyciem na miarę: dowolnie wybrana kreacja po konsultacji z naszym atelier może być przygotowana i dopasowana do Twojej sylwetki. Specjalnie dla Ciebie uszyjemy modele z naszej kolekcji głównej i kreacje wieczorowe z naszego wieloletniego portfolio.
      
   
SZYCIE NA MIARE
   
Rozmiary niestandardowe
   
Szukasz naszych produktów w niestandardowych rozmiarach? Zajrzyj do kategorii z ubraniami w rozmiarach 42-46.
   
1/4
Made to measure
Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszym Atelier – wspólnie ustalimy jakie masz oczekiwania i preferencje. Pomożemy Ci w dobraniu kreacji pod Twoją sylwetkę, tak, abyś była zachwycona z efektu końcowego.
2/4
Najwyższa jakość
Korzystamy z najwyższej jakości materiałów i dbamy o najmniejsze detale wykończenia. Korzystamy z wysokiej klasy tkanin sprowadzanych z Włoch, Francji, ale również z naszego rodzimego zagłębia włókiennictwa.
3/4
Gwarancja realizacji
Po przyjęciu zamówienia nasz zespół dołoży wszelkich starań, by Twoja wymarzona kreacja trafiła do Ciebie wtedy, gdy będziesz jej potrzebować: zapakowana w piękny i bezpieczny sposób. Wystarczy tylko, że włożysz ją na siebie i... jesteś gotowa do wyjścia.
4/4
Kontakt z atelier
Jeżeli chcesz zamówić kreację w atelier La Mania, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 885 025 035 lub mailowo zamowienia.specjalne@lamania.eu.
Wszystkie szczegóły dotyczące zamówień specjalnych znajdziesz w zakładce FAQ i regulamin.