PRIVATE SHOPPING
Indywidualne zakupy z La Mania

Nasza profesjonalna załoga La Mania jest do Twojej dyspozycji w butikach stacjonarnych. Najlepiej doradzi w tematach związanych z: doborem ubrań do Twojej figury, stylizacjami złożonymi z modeli z aktualnych, ale i starszych kolekcji, budowaniem całej garderoby od podstaw, dopasowaniem nowych modeli ubrań do Twojej aktualnej garderoby.
CZAS DLA CIEBIE
Poczuj się wyjątkowo
Indywidualne zakupy przebiegają w wyjątkowej atmosferze: z lampką szampana, kawą lub herbatą oraz z słodką przekąską. Na Twoje życzenie, możemy umówić Cię na konkretną godzinę.
1/4
Jak zarezerwować private shopping?
Zadzwoń do naszego butiku i umów się na konkretny dzień i godzinę. Twoim indywidualnym doradcą może być dowolnie wyznaczona przez Ciebie osoba: w trakcie zakupów pozostanie ona tylko do Twojej dyspozycji.
2/4
Przed Twoją wizytą
Daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej, jeśli jesteś zainteresowana konkretnymi produktami – odłożymy je dla Ciebie. Zarezerwujemy także przymierzalnię na konkretną godzinę, nie dłużej jednak niż na 2h.
3/4
Poprawki krawieckie
Jeżeli zdecydujesz się na zakup, ewentualne drobne poprawki naszych ubrań do Twojej sylwetki wliczone są w cenę. Pamiętaj: jeżeli korzystasz z indywidualnej obsługi nie jesteś zobowiązania do dokonania zakupu!
4/4
Zadzwoń do nas
Jeśli chciałabyś się umówić na wizytę lub zadać nam jakieś pytanie, zapraszamy do kontaktu. Telefony do butików stacjonarnych znajdziesz na poniższej podstronie:
Nasze butiki