DNA kolekcji La Mania Home
DNA kolekcji La Mania Home
Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne w kontaktach między ludźmi, zwłaszcza, gdy kogoś dopiero poznajemy. Z domem czy wnętrzem jest podobnie. Wystarczy kilka chwil i już wiemy, czy chcemy się tu rozgościć, czy uciekać jak najszybciej. Dom to azyl i miejsce wyjątkowe. Warto dołożyć wszelkich starań, by każdy, nawet najmniejszy jego zakamarek wypełnić równie wyjątkowymi przedmiotami. Ta myśl towarzyszyła nam przy tworzeniu pierwszej kolekcji La Mania Home.

La Mania Home – made with love.

Fundamentem marek tworzonych przez Joannę Przetakiewicz (Dyrektor Kreatywną La Mania i La Mania Home) jest miłość. La Mania powstała z jej miłości do mody, a La Mania Home z miłości do domu.
Wyposażając wnętrze wyposażamy samych siebie. Energią przedmiotów przyciągamy obfitość, bogactwo, powodzenie i sukces. Dlatego tak ważne jest co wybieramy do swoich wnętrz i czym się otaczamy. Realizując tę filozofię przyciągania dobrej energii, w pierwszej kolekcji La Mania Home znalazły się wyłącznie produkty, które chciałaby mieć wokół siebie Joanna.
   

Styl glamour - moda i wnętrza.

   
Moda i wnętrza mają ze sobą wiele wspólnego. Z modą od zawsze kojarzony jest styl glamour, pełen elegancji, blasku i splendoru. Glamour przeniesiony do wnętrz, uwodzi i kusi luksusem.
   
   
Dążenie do perfekcji charakteryzuje kolekcję La Mania Home. Wiemy, że to akcesoria, drobiazgi i dodatki najlepiej tworzą klimat i kreują całą atmosferę wnętrza. Dlatego przedmioty proponowane przez nas, pozwalają łatwo uzyskać ten elegancki efekt, który Joanna Przetakiewicz opisuje jako glamour w przytulnym wydaniu.
   
   

La Mania Home – barwy i wzory

   
Sygnowane przez La Mania Home produkty dedykujemy osobom, które poza użytkowym aspektem, dostrzegają i potrzebują ich estetycznego dopełnienia.
   
Charakterystycznym połączeniem kolorystycznym La Mania Home jest ponadczasowe połączenie bieli i czerni, które najczęściej występuje w towarzystwie czerwieni i złota. La Mania Home upodobała sobie też pewne konkretne wzory. Na przykład niezwykle eleganckie, a przy tym nowoczesne czarno-białe pasy. W zależności od aranżacji można dzięki nim uzyskać naprawdę różne efekty – od tych tradycyjnych, po mocno futurystyczne.
   
   

La Mania Home – asortyment

   
Wybieramy materiały doskonałej jakości – to element obowiązkowy w katalogu wartości La Mania Home, podobnie jak dbałość o detale. Sięgamy po produkty ekologiczne. Mało kto wie, że niektóre z naszych tkanin farbowane są w wywarach z warzyw.
„Pracowaliśmy nad ofertą tak, żeby każdy mógł odkryć w niej coś dla siebie. Są tam i piękne świece za 39 zł i kryształowy żyrandol za 10 tys. zł. Dzięki naszym produktom kobieta może w pełni wyrażać siebie i przy okazji sprawiać sobie przyjemność” – mówi Joanna Przetakiewicz.
Asortyment w naszym sklepie podzieliliśmy na cztery kategorie: kuchnia, łazienka, salon i sypialnia. Wśród produktów znajdują się porcelanowa zastawa, kieliszki, świece, dyfuzory, ramki do zdjęć, obrusy, ręczniki, pledy i wiele wiele innych. Podkreślamy również jak duże znaczenie dekoracyjne we wnętrzach ma oświetlenie – stąd w ofercie znalazł się szeroki wybór lamp.

La Mania Home – producenci

Jesteśmy polską marką i w pełni wspieramy rodzimą produkcję. Dlatego też znaczącą część współpracy podejmujemy w Polsce. To nasza świadoma decyzja – podyktowana szacunkiem dla rodzimego designu, projektantów, czy manufaktur. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej tradycji rzemieślniczej i wyjątkowej jakości produktów wytwarzanych na polskiej ziemi.

La Mania Home – wnętrza

Z jednej strony w naszych produktach można zaobserwować można ukłon dla klasyki, z drugiej – wyraźne sięganie do innowacji i awangardy. Te dwa aspekty tworzą spójne oblicze La Mania Home. Stąd nasz asortyment z powodzeniem może zagościć zarówno we wnętrzach urządzonych w duchu klasycznym, jak i zupełnie nowoczesnym.
Kierunek dla nieograniczonych możliwości stanowi wnętrzarski eklektyzm w stylu glamour. Prowadzi on do tworzenia miejsc niebanalnych i wyjątkowych. Glamour to styl dla osób, które nie boją się eksperymentów. Zachwyci tych lekko już znudzonych minimalizmem, czy też nurtem skandynawskim, a umiejętnie zastosowany, przyniesie zaskakujące rezultaty.
Żyjemy w niezwykłych czasach kultury obrazu, w których inspirować może nas absolutnie wszystko. W La Mania Home chcemy ci w tym pomóc – inspirując do podejmowania niekonwencjonalnych kroków, do kierowania się zmysłami, wspartymi silną potrzebą serca i poczuciem estetyki. Z La Mania Home każdy ma szansę wcielić się w rolę architekta swojej domowej przestrzeni.