Aleksander Przetakiewicz, prezes La Mania z nagrodą Lidera Konkurencyjności 2021
Aleksander Przetakiewicz, prezes La Mania z nagrodą Lidera Konkurencyjności 2021

10 września 2021 roku odbyła się gala łącząca biznesowych liderów z różnych branż – “Forum Biznesu – Nowa Era Przywództwa” organizowana przez redakcję międzynarodowego magazynu CEOWORLD. Na uroczystym wydarzeniu prowadzonym przez dr Milenę Gołdę i Zygmunta Chajzera wręczono nagrody dla najlepszych biznesmenów i osób zarządzających firmami. Premierę miała również książka “Nowa Era Przywództwa”

Jedna z nagród trafiła do La Mania i La Mania Home. Nasz prezes, Aleksander Przetakiewicz, został nagrodzony tytułem Lidera Konkurencyjności 2021 przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. Gratulujemy sukcesów i cieszymy się, że jako organizacja możemy wprowadzać innowacje i pokazywać innym markom dobre praktyki z tym związane.

W ramach wydarzenia odbył się również panel biznesowy, podczas którego Joanna Przetakiewicz wygłosiła niezwykle inspirujący wykład na temat nowej ery zarządzania ludźmi. Przedstawiła na nim cechy dobrego lidera, istotność zauważania mocnych stron swojego zespołu oraz opowiedziała swoje wyzwania w związku z pandemią Covid-19.
Zobacz całość poniżej:

Napawa nas dumą fakt, że ciężka praca wkładana w rozwój firmy jest zauważana przez innych zarządzających i ekspertów z branży. Poza radością z nagród, to sama przyjemność uczestniczyć w tak ważnych dla rozwoju biznesu wydarzeniach.

Jeszcze raz – gratulacje!